Powered by EverLive.net

Każda firma ma swoja historię nasza zaczęła się tak :)

Poznałyśmy się w przedszkolu naszych dzieci. Pewnego dnia siedząc przy kawie, doszłyśmy do wniosku, że mamy ten sam problem, czyli brak wyboru w sklepach stacjonarnych zdrowych słodyczy, czy przekąsek.

Przez rok jeździłyśmy po wszystkich możliwych sklepach i sklepikach, szukając najlepszych jakościowo produktów . Każdy produkt testowałyśmy pod względem składu , natomiast testerami smaku zostali nasi synowie - najbardziej surowi jurorzy :-) 

Przez ten czas widziałyśmy, jaka wielka radość sprawia dziecku zjedzenie zdrowej krówki czy wypicie urodzinowego „szampana” , który w składnie posiada tylko sok z winogron.  

Doszłyśmy do wniosku, że chcemy otworzyć miejsce, w którym będziemy mogły dawać szczęście czyli słodycze dzieciom a rodzicom poczucie, że słodycze to nie tylko cukier i chemia. 

Pomysł na firmę wziął się wiec po prostu z potrzeb, wynikających z życia codziennego a nazwa firmy, powstała w naszych głowach w momencie, gdy wyobraziłyśmy sobie szczęśliwe dzieci, stojące pod drzewem pełnym słodyczy.

Nasza firma cały czas się rozwija. Mamy mnóstwo pomysłów, dzięki którym będziemy mogły dotrzeć do rodziców a przede wszystkim do dzieci, by mogły spróbować zdrowych i tak samo dobrych w smaku słodyczy.

Chcemy przekazać wam nasze doświadczenie i pokazać zarówno Wam rodzicom jak i Waszym dzieciom, że zdrowe to też znaczy smaczne i kolorowe.

 

Karolina Marcisz & Karolina Lewicka

 

 

Pliki cookie ułatwiają świadczenie naszych usług. Korzystając z naszych usług, zgadzasz się, że używamy plików cookie.
Ok